Що нас відрізняє?

  1. Навчання на факультеті надає можливості абітурієнтам з гуманітарною направленістю отримати затребувану на ринку праці, перспективну спеціальність у сфері управління персоналом, соціальних комунікацій, а також вибудувати індивідуальні траєкторії навчання й сучасні професійні стратегії.
  2. Підготовка на факультеті – це відмінний старт для успішної кар’єри в сфері управління персоналом і кадрового консалтинга, соціальної реклами та PR, що підтверждується гарним кар’єрним зростанням випускників.
  3. Студенти, які навчаються за спеціальністю «Соціологія», одночасно отримують поглиблену підготовку з психології, що є додатковою конкурентною перевагою при працевлаштуванні.
  4. Соціологічна та психологічна складові супроводжуються розширеною підготовкою з іноземної мови й комп’ютерних технологій. Це дозволяє випускникам успішно працювати в зарубіжних компаніях.
  5. Студенти факультету проходять стажування і практики у дитячих оздоровчих таборах; навчальних, волонтерських молодіжних центрах; сфері НR-менеджмента. Також вони мають можливість удосконалювати навички володіння іноземною мовою в період практики у Туреччині, Албанії, Болгарії.