З 14 до 17 травня 2021 року було проведено ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році у форматі онлайн.
Захист та наукова конференція – відбулися 15 та 16 травня. Урочисте оголошення результатів конкурсу відбулося 17 травня відповідно.
Учень 10-Б класу, Чінський Іван одержав І місце у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секції «Зарубіжна література». Іван вийшов у переможці з найвищім рейтингом в 99, 42%. Це дуже значна перемога не тільки для Івана, але й для Народної української академії та для Харківської області загалом.
Щиро вітаємо Івана та наукових керівників – директора школи, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста Бондар Т. І. та доцента кафедри історії зарубіжної літератури та класичної філології ХНУ ім. В. Каразіна, канд. філол. наук Краснящих А. П.
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-8.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/05/2-2.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/05/3-1024x754.jpg)