Випускники

Випускники факультету «Бізнес-управління» – це понад 2 тисяч осіб, які працюють у провідних українських і зарубіжних компаніях, органах державного управління, наукових організаціях, відкривають бізнес по всьому світу.

Студент – це на певний проміжок часу, а випускник – назавжди!

 У роботі академії чітко простежується тенденція «опірності» на випускників нашого факультету:

Одним з ключових досягнень факультету є те, що ми готуємо дійсно висококваліфікованих фахівців, здатних побудувати успішну кар'єру! Також радує, що зростає кількість випускників, які цікавляться контактами з рідною Alma mater, виказуючи готовність сприяти її розвитку і просуванню. Серед них:

  • Андріяшин Д. С. (БУ-2003) генеральний директор компанії «Luxury Sound»;
  • Бартян І. С. (БУ-1999)директор дочірнього підприємства «MGF privat ltd»;
  • Гичка Ю. М. (БУ-1997) виконавчий директор концерну «Ренова»;
  • Гунченко О. Ю. (БУ-1998) – помічник генерального директора з фінансових питань ФК «Здоров'я»;
  • Лашин П. М. (БУ-2003) начальник управління кредитування корпоративних клієнтів ПАТ «Мегабанк»;
  • Мартинюк Г. Є. (БУ-1998) директор ТОВ «Селенія Софтвер Україна»;
  • Перепьолкін І. Г. (БУ-2003) – директор з напрямку Східної Європи компанії Goodyear;
  • Санін А. О. (БУ-2001) – генеральний директор ТОВ ІПК «АМ Груп»;
  • Сілінський І. В. (БУ-2001) генеральний директор ТОВ «ТехУніверсал»;
  • Собків І. В. (БУ-2003) топ-менеджер компанії «In Bev»;
  • Чернишов О. М. (БУ-1999) засновник і керівник інвестиційно-девелоперської компанії Eastgate Development і багато, багато інших.

Спасибі вам, дорогі випускники!

Ольга Гонца, БУ- 2007

Кар’єра однієї з найяскравіших випускниць академії, Ольги Гонца, почалася ще з вожатської роботи в МДЦ «Артек» та печатки з артеківськими ромашками у трудовій книжці. На четвертому курсі вона отримала роботу рекрутера в TEAM Information Services – американській компанії, що спеціалізується на аутсорсинговому рекрутингу та програмуванні. Ця робота допомогла їй розвинути навички спілкування англійською мовою, отримати знання в галузі інформаційних технологій. А вже на 5-му курсі вона стала частиною команди харківської компанії «Галерея мобільного зв’язку», засновниками якої є наші випускники.

Свій професійний шлях Ольга розпочала на посаді бізнес-аналітика. За кілька років у цій компанії вона зайняла посаду заступника комерційного директора і керувала мережею роздрібних магазинів, інтернет-магазином.

Сьогодні Ольга співвласник і керівник мережі кофеїн «Перша Цукерня Слобожанщини».
Ольга зазначає, що в нагоді стали насамперед знання інформаційних технологій та вищої математики, статистики, і, звичайно, знання в галузі економіки і фінансів. Уже після випуску вона змогла оцінити здвоєність, а, з огляду на обсяг іноземної мови на БУ, навіть «зтроєність» спеціальності, при складанні договорів та під час спілкування з іноземними партнерами.

Ще студенткою Ольга зарекомендувала себе ініціативною, відповідальною, активною людиною. Вона була керівником Студентського наукового товариства, учасницею численних студентських конференцій різних рівнів, дворазовим фіналістом загально академічного конкурсу ораторського мистецтва, членом літературного клубу «ЛіК», одним з найактивніших організаторів практично всіх традиційних свят академії. Її плідна громадська діяльність відзначена званням «Студент року».

Навіть зараз наша випускниця не перестає дивувати своєю активністю, життєрадісністю і допитливістю. У вільний від роботи час вона захоплюється туризмом: ходить з друзями в піші походи в гори, на байдарках, спускається в необладнані печери. Також любить читати як професійну, так і художню літературу.

Золотухін Валерій, БУ-1999

Активний початок у студентські роки і хороші організаторські здібності привели Валерія у створену в той час Студентську спілку. Після обрання заступником голови студради, він ініціював безліч цікавих справ, проектів. Одним з найбільш значущих був конкурс студентських бізнес-планів.

Цілеспрямованість, мотивація на результат, постійний саморозвиток допомогли збудувати вражаючу професійну кар'єру – від спеціаліста з продажу до топ-менеджера найбільшої торгової компанії.

Довгий час Валерій займав пост директора однієї з найбільших роздрібних мереж з продажу мобільних телефонів і супутніх послуг ТОВ «АЛЛО». Він відповідав за комплексне управління ТОВ «Алло», розробку і досягнення стратегічних цілей компанії, розвиток і диверсифікацію бізнесу, впровадження інноваційних розробок в компанії. Ключова відповідальність полягала в забезпеченні необхідної прибутковості і рентабельності бізнесу.

Нові ідеї і плани Валерія чекають своєї реалізації.

Роман Майборода, БУ-2007

Роман Майборода – генеральний директор компанії HoReCa Consulting, до складу якої входять готель «Вікторія 4*», база відпочинку «Малинівка», event агентство «Мамакабо», а також агентство безшумних подій «Insade».

Як зазначає Роман, ставлення до роботи і подальшої професійної діяльності було закладено ще в студентські роки. Це і досвід роботи на базі відпочинку, і знання, отримані в процесі навчання, і настанови викладачів і деканату.

Проте, головним фактором успіху в його професійній діяльності стало бажання і прагнення займатися улюбленою справою, справою, що надає можливість реалізувати свій потенціал.

Активна життєва позиція Романа проявляється не тільки в роботі. Зараз він очолює Асоціацію випускників, є членом Опікунської ради, аспірантом і просто активним учасником академічного життя. А весь вільний час приділяє родині і вихованню маленької доньки.

Стартом професійної кар'єри, за словами Андрія, він зобов'язаний академії, а саме професорському складу. Завдяки їхнім рекомендаціям та сприянню після закінчення 3-го курсу він почав свою професійну діяльність з позиції головного бухгалтера декількох невеликих компаній. Вже на 5-му курсі Андрій став начальником економічного відділу видавництва «Фоліо».

«Я пам'ятаю свій перший робочий день – суєта і нервозність, легка паніка. За теоретичними знаннями я навіть міг вести полеміку з практикуючими фахівцями, а ось на практиці навіть накладну доводилося виписувати двічі. Згодом прийшло розуміння систематизації та організації робочого процесу, визначення своєї зони відповідальності. Це цікавий і повчальний процес».

Коло інтересів Андрія в роки навчання концентрувався навколо професії. В її осягненні постійно прагнув вийти за рамки матеріалів підручників. Протягом багатьох років очолював студентський Бізнес-клуб.

Сьогодні Андрій генеральний директор ТОВ «ІВК«АМ Груп» (м. Дніпро), що займається управлінням активами і проектами в трьох країнах СНД (Україна, Російська Федерація, Республіка Білорусь) з консолідованою капіталізацією активів більше 200 мільйонів доларів. Основними напрямками діяльності компанії є: сільське господарство, машинобудування та сегменти в металургії.

Андрій вважає, що йому стали в нагоды всі знання і організаторські навички, отримані в стінах академії. А використання концепції безперервної освіти і розвитку стало його головним професійним принципом.

Минуло більше десяти років з того моменту, як Даша залишила стіни НУА. Але академія завжди пам'ятає її як активну і здатну студентку, амбітну та неординарну особистість.

За ці роки вона встигла об'їздити світ від Азії до Америки, побудувати кілька успішних компаній, зануритися в культури різних країн, створити сім'ю, стати діджеєм і приєднатися до кращої компанії світу – Apple, де зараз обіймає посаду голови App Store. Бажання домогтися фінансової свободи і стабільності визначили її кар'єрний і професійний шлях.

На думку Даші, не останню роль в цій історії зіграв прекрасний викладацький – і не тільки – колектив НУА.

Ось її слова: «Я ніколи не обертаюся назад і вірю в те, що правильні рішення потрібно приймати з першої спроби. Моя історія – доказ, що академія стала правильним вибором. Я часто згадую команду викладачів, які намагалися вкласти в нас не тільки академічні знання, а й донести прості людські цінності, про які так часто забувають в процесі освіти.

Тільки з неперевершеною іронією Ольги Анатоліївни Іванової можна було полюбити і оцінити тонкощі «Економіки підприємства»; тільки з наполегливістю Катерини Вікторівни Астахової можна було навчитися дисципліні і пунктуальності; тільки з безмежним терпінням Валентини Феофанівни Сухіної ми усвідомлювали важливість розвитку мислення і різнобічності поглядів. Неможливо розповісти про кожного викладача, але кожному хочеться подякувати за терпіння, час і віру в кожного з нас!»

Олексій Чернишов, БУ-1999

Олексій Чернишов один з найуспішніших наших випускників. Не кожному вдається в 34 роки стати топ-менеджером великої бізнес-структури. Більше 10 років Олексій працює в Концерні «АВЕК» і наразі обіймає пост голови ради директорів, є куратором ряду великих фінансових проектів. У 2014 році він у партнерстві з Dr. Marc-Milo Lube заснував інвестиційну компанію VI2 Partners з офісами у Відні та Києві. Основні напрямки діяльності VI2 Partners – прямі інвестиції, формування і управління портфелем активів, інвестиційний банкінг – злиття і поглинання, залучення капіталу, реструктуризація заборгованості. Компанія співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями.

Удача? І не тільки. Бо зі студентських років був спрямований на справу. Відрізняючись високою працездатністю, встигав багато. Головне – на старших курсах активно накопичував практичний досвід. Працював і бухгалтером, і економістом.

Зараз він із вдячністю згадує викладачів, співробітників деканату «Бізнес-управління», декана В. В. Астахова, які створювали умови для поєднання навчання та роботи.

Олексій вважає, що НУА – навчальний заклад, який змінює ставлення до життя, формує особливу філософію світосприйняття, засновану на критичному аналізі, подоланні стереотипів. НУА створює таку навчальну і поза аудиторну атмосферу, в якій кожен відчуває себе потрібним членом великої родини.

Ключову роль в розширенні професійного і життєвого світогляду Олексія зіграло стажування в Міжнародному інституті «Project Management Institute» в Пітсбурзі (США). Воно допомогло йому і значно просунутися у вивченні англійської, що важливо в бізнесі.

Такий «запас міцності» дозволив Олексію відразу після закінчення вузу стати начальником фінансово-економічної групи Консорціуму «Вестрон», а потім фінансовим директором компанії «Телесенс Україна».

Досягти результату, зробивши навколишнє життя комфортнішим для людей, – саме в цьому Олексій отримує найбільше задоволення від своєї діяльності.

Контакти

Юридична адреса:

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024

Факс: +38(057)-704-10-70

Офіційна електронна адреса: rector.hgu.nua@ukr.net

Приймальня ректора:

+38 (095) -819-41-48

Приймальна комісія:

+38(095)-819-41-48 (Viber, Telegram)

+38 (057) -704-10-37

факультет "Бізнес-управління":

+38(050)-768-23-40

факультет "Референт-перекладач":

+38(099)-006-34-56

факультет "Соціальний менеджмент" :

+38(050)-978-41-74(через Telegram)

факультет післядипломної освіти (друга вища освіта):

+38(050)-632-60-60

 

Директор ліцею:

+38(096)-493-79-96

Директор ДШРР:

+38(050)-937-52-58

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram