NUA
Харківський гуманітарний університет
telegram

Наші проєкти

1. Проєкт «Від серця до серця» (довгостроковий)

З 2016 року в рамках проекту учні СЕПШ здійснюють волонтерську діяльність у Дитячому ортопедичному відділенні Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка АМН України.

Цілі проекту:

  • шефство над пацієнтами Дитячого ортопедичного відділення Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка АМН України, яке виражається в соціально-психологічній допомозі та організації свят для дітей;
  • залучення учнів школи до соціально значущої діяльності;
  • формування в учнів, які беруть участь у цій роботі, соціальної ініціативи в підлітковому середовищі, почуття відповідальності і толерантності по відношенню до людей різних соціальних груп і до дітей з особливими потребами зокрема.

2. Проєкт «Алея першокласників» (екологічний проект)

Реалізується з 2013 року. В рамках проекту учні перших класів у День школяра разом з батьками висаджують березу свого класу на порожній ділянці по вулиці Лермонтовській. Учнівський комітет школи організовує невелике театралізоване свято для першокласників і батьків.

Девіз проекту «Ростемо разом». Протягом усіх років навчання в НУА учні будуть доглядати за своїм деревцем і рости разом з ним.

Цілі проекту:

  • екологічне виховання школярів;
  • формування у дітей почуття відповідальності;
  • озеленення вулиці Лермонтовської.

Учасники проекту: учні 1-х класів, батьки першокласників, учнівський актив СЕПШ.

3. Проект «День школяра»

З 2011 року 19 жовтня учні 1-11-х класів СЕПШ святкують День школяра. Ініціативна творча група школярів планує і проводить різні святкові заходи: радіогазети, театралізовані привітання і т.п. Традиційно в День школяра проходять загальношкільні збори, організовуються пізнавальні зустрічі школярів з випускниками Народної української академії, в підшефні класи з поздоровленням приходять студенти ХГУ «НУА».

Цілі проекту:

  • залучення учнів школи до соціально значущої діяльності.
  • розвиток в учнів організаторських і комунікативних навичок.

Контакти

Юридична адреса:

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024

Факс: +38(057)-704-10-70

Офіційна електронна адреса: rector.hgu.nua@ukr.net

Приймальня ректора:

+38 (057) -714-20-07

Приймальна комісія:

+38 (057) -704-10-37

Директор ліцею:

+38(057)-716-47-21

Директор ДШРР:

+38(057)-716-47-21

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram