NUA
Харківський гуманітарний університет
telegram ico

Освіта. Інтелігентність. Культура.

Актуально

Готуємося
до 30-річчя Академії
previous arrow
next arrow
Slider
02.05.2021
Відкриті заняття та педмайстерні у травні.

Запрошуємо на відкриті заняття в університеті  та  СЕПШ, а також на педагогічні майстерні провідних викладачів. 

01.04.2021
Інформація у зв'язку з карантином

З 6 травня на території Харківщини встановлюється "жовтий рівень" епідемічної небезпеки. З 11 травня учні 5-11 класів СЕПШ приступають до навчальних занять в очному форматі.

12.02.2021
Запрошуємо до участі у фотоконкурсі «Ми – Люди Землі»

До 15 травня 2021 року серед студентів вищих закладів освіти триває  II  Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі».

Усі анонси

Новини

11.05.2021
Вітаємо із захистом кандидатської дисертації!

Щиро вітаємо аспірантку кафедри соціології  та гуманітарних дисциплін Локоткову-Тернову Ольгу Юріївну із успішним захистом дисертації на тему «Інтракомунікації та їхня роль у функціонуванні сучасних організацій» на здобуття наукового ступеня кандидата соціологічних наук за спеціальністю 22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології

11.05.2021
Закінчився 2020/21 навч. рік на факультеті довузівської підготовки

Центр довузівської підготовки закінчив основну сесію підготовки до ЗНО  та провів урочисті заходи щодо закінчення роботи у цьому навчальному році.

10.05.2021
Працюємо з міжнародними наукометричними базами даних

Робота з наукометричними базами даних – системна робота, яка дозволяє продемонструвати наукову компетентність та затребуваність викладачів.

07.05.2021
День Перемоги - це радость життя. Навіщо домішувати інше...
06.05.2021
До Дня народження залишилося ... Життя НУА на сторінках газет і журналів

Ви коли-небудь тримали у руках  журнал, що пахне фарбою, тільки-тільки з друкарні, в якому кожна сторінка присвячена вашій улюбленій справі?

06.05.2021
Нове видання до Дня Перемоги

У видавництві Народної української академії до річниці Великої Перемоги  вийшло наукове видання  «Спортсмени України – герої Другої світової війни», яке підготовлене колективом викладачів кафедри фізичного виховання та спорту. 

06.05.2021
«Харків в історії війни - війна в історії Харкова»

7 травня в Академії пройшов захід, присвячений Дню Перемоги. Йому передували уроки Пам'яті у школі, екскурсії на Алею Пам'яті і на виставку про Велику війну. Як заключний акорд, відбулася розмова про місто, в якому живемо і вчимося, про його військове минуле.

06.05.2021
Знай наших!

За підсумками II туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціалізацією «Економіка підприємства» магістр факультету «Бізнес-управління» Шендрик В'ячеслав посів ІІ місце, науковий керівник - канд. екон. наук, доц. Цибульська Е. І.

04.05.2021
Побачила світ нова монографія

Спільна  робота вчених-освітян ХГУ «НУА» та бізнес-практиків щодо формування та оптимізації освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності 051 «Економіка» завершилась виданням колективної монографії «Підготовка економістів в умовах постійної невизначеності: думки професіоналів».

Про нас

ХГУ «НУА» - освітньо-науковий  комплекс, який забезпечує умови для отримання безперервної освіти.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Університет

Харківський гуманітарний університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що готує бакалаврів, магістрів в сфері економіки, перекладу і соціології.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Ліцей

Спеціалізована економіко-правова школа з поглибленим вивченням іностранноих мов (загальноосвітня підготовка з 1 по 11 клас).

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДШРР

Дитяча школа раннього розвитку: підготовка дітей 1,5-6 років за авторськими програмами.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Освіта дорослих

Отримання другої вищої освіти (скорочений термін) з присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальностями «Економіка», «Філологія», «Соціологія», а також широкий спектр напрямків для професійного і кар'єрного зростання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Програма розвитку

Об'єднання навколо НУА всіх можливих груп стейкхолдерів та спрямування їх зусиль на реалізацію місії навчального закладу. Основні статті - вдосконалення матеріально-технічної бази, стипендії для обдарованих студентів і викладачів, відкриття нових академічних програм і курсів.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Вступникам

Інформація про освітні програми, факультетах; вибір спеціальності, надходження на денну та заочну форми навчання, підготовка до ЗНО, перелік документів для вступу, правила прийому, довузівська підготовка.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Контакти

Юридична адреса:

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024

Факс: +38(057)-704-10-70

Офіційна електронна адреса: rector.hgu.nua@ukr.net

Приймальня ректора:

+38 (057) -714-20-07

Приймальна комісія:

+38 (057) -704-10-37

Директор ліцею:

+38(057)-716-47-21

Директор ДШРР:

+38(057)-716-47-21

ХГУ "НУА"
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram