NUA
Харківський гуманітарний університет
telegram ico

Освіта. Інтелігентність. Культура.

Про нас

ХГУ «НУА» - освітньо-науковий  комплекс, який забезпечує умови для отримання безперервної освіти.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Університет

Харківський гуманітарний університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що готує бакалаврів, магістрів в сфері економіки, перекладу і соціології.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Ліцей

Спеціалізована економіко-правова школа з поглибленим вивченням іностранноих мов (загальноосвітня підготовка з 1 по 11 клас).

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДШРР

Дитяча школа раннього розвитку: підготовка дітей 1,5-6 років за авторськими програмами.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Освіта дорослих

Отримання другої вищої освіти (скорочений термін) з присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальностями «Економіка», «Філологія», «Соціологія», а також широкий спектр напрямків для професійного і кар'єрного зростання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Програма розвитку

Об'єднання навколо НУА всіх можливих груп стейкхолдерів та спрямування їх зусиль на реалізацію місії навчального закладу. Основні статті - вдосконалення матеріально-технічної бази, стипендії для обдарованих студентів і викладачів, відкриття нових академічних програм і курсів.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Вступникам

Інформація про освітні програми, факультетах; вибір спеціальності, надходження на денну та заочну форми навчання, підготовка до ЗНО, перелік документів для вступу, правила прийому, довузівська підготовка.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Новини

31.01.2021
Державні іспити магістрів: є відчуття задоволення

Залишається місяць до випуску магістрів. Близько шести років навчання добігають кінця. На фінішній прямій близько тридцяти слухачів магістерських програм – економістів, перекладачів та соціологів. Зараз вони складають державні іспити з фаху.

27.01.2021
Захисти магістерських робіт: я зможу!

Сесія – дуже цікавий час. Він нібито надає можливості оцінити власні доробки (і студентам, і викладачам), тобто щось каже про власне минуле. Але з іншого боку, цей період для університету – це можливість поринути у майбутнє. Ми впевнені, що у майбутньому – високий професіоналізм, студентський шлях до якого лежить через… підсумкову атестацію.

24.01.2021
Про нас пишуть

Науково-iнформацiйний журнал «Новий Колегiум» (№ 3, 2020 р.) презентував на своїх сторінках унікальну колективну монографію «Вища школа Харківщини: 80-і роки ХХ століття – початок ХХІ століття (спогади, інтерв'ю, документи)», що вийшла друком у вересні 2020 року.

24.01.2021
Наукова конференція з питань освіти: участь НУА

22 січня на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулася науково-педагогічна конференція «Технології освіти – від початкової до вищої», у якій узяли участь фахівці закладів вищої освіти, технікумів, училищ, загальноосвітніх шкіл м. Харкова.

18.01.2021
Особливості вступної кампанії-2021: з’ясовуємо разом

Під таким гаслом пройшла он-лайн зустріч відповідального секретаря приймальної комісії ХГУ «НУА»,  доц. Удовицької Т. А. зі старшокласниками шкіл м. Куп’янська та їх батьками.

17.01.2021
Особливості вступної кампанії-2021: вибір предметів ЗНО

Активна підготовка до вступної кампанії року, що настав, продовжується. На цьому етапі вже до неї залучаються і майбутні абітурієнти, які визначаються за  предметами для тестування, як для складання ДПА,  так і  для вступу до закладів вищої освіти.

17.01.2021
Продовжуємо розвивати підприємницький потенціал молоді

Вже півроку як Народна українська академія долучилася до яскравого проекту «Підприємницький університет», який реалізується спільно YEP, Міністерством цифрової інформації України, Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

08.01.2021
Вимірюємо якість освітнього процесу

У сучасних умовах розвитку суспільства, економіки, політичної та культурної сфери з’являються інноваційні тенденції, які визначають нові вимоги до ринку праці та професійної діяльності фахівців.

08.01.2021
Вступна кампанія - 2021 році: нове та особливе

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2020 року № 1274, більшість вишів розробили власні Правила прийому та розмістили їх на офіційних сайтах

Усі новини

Актуально

Slider
27.01.2021
Підготовка до здачі міжнародного іспиту на рівень В2

Наш 3-х місячний курс - це креш-курс з підготовки до конкретного іспиту PTE General, знайомство зі структурою тесту, тренування і виконання великої кількості пробних тестів протягом 50 годин з реєстрацією на тестування.

27.01.2021
Mini MBA «Директор з антикризового управління (економіка і фінанси)»

Для всіх, хто готовий адаптувати свій бізнес до постійно змінюваних умов або хоче підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці - програма Мini МВА «Антикризове управління (економіка і фінанси)». Початок - 27 лютого.

Усі анонси

Контакти

Юридична адреса:

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024

Факс: +38(057)-704-10-70

Офіційна електронна адреса: rector.hgu.nua@ukr.net

Приймальня ректора:

+38 (057) -714-20-07

Приймальна комісія:

+38 (057) -704-10-37

Директор ліцею:

+38(057)-716-47-21

Директор ДШРР:

+38(057)-716-47-21

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram