Освітні програми за спеціальністю 054 Соціологія

Олександр Румянцев, перша освіта - технічна, начальник сектору управління мережею та сервісами компанії "Датагруп", випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року:

«При виборі закладу для отримання другої вищої освіти, крім звичного для всіх, мабуть,  студентів бажання отримати нові знання й навички, я ставив для себе два важливих особистих питання: мені одночасно хотілося відволіктися від поганих думок та депресивних станів, перепрацювання та вигорання на роботі через занурення 24/7, а з іншого боку - не поринути у навчання настільки, щоб не втрати можливість працювати й поєднувати рутинні справи із навчальним процесом. Пропозиція, яку створила НУА для студентів післядипломної освіти, повністю задовольнила мої потреби й відкрила навіть не очікувані спочатку нові можливості та перспективи. В програмі навчання за спеціальністю "Соціологія" (освітня програма «Соціально-психологічний супровід управління персоналом») я знайшов для себе ті знання й дисципліни, яких мені не вистачало при першій (технічній) освіті. Практичні підходи викладачів університету дозволили не просто ознайомитися із новою інформацією, а підлаштувати отримані знання до вже набутих навичок й вмінь. Особливо корисно це виявилося для сфери управління персоналом. Так, всі нові знання мені вдавалося одразу втілювати в реальну роботу й це привносило багато позитивних вдосконалень та мало неабияку користь в менеджменті.

Навчальний процес виявився не тільки корисним, але й дуже цікавим. Спеціальні додаткові заходи, літературний та кіно-клуби, наукові дослідження, вебінари й зустрічі з афілійованими професорами - цього буде не вистачати мені після закінчення університету.

Впевнений, що викладацький склад та колектив університету, докладає величезних зусиль для того, щоб перебування в університеті перетворювалося на приємний розвиток з отриманням неабияких бонусів для професійної кар'єри та особистого зростання.

Ще навчаючись, я рекомендував своїм знайомим та підлеглим скерувати своє життя й виділити час для навчання в НУА, відкрити нові можливості, розширити власний кругозір та отримати корисні навички. Радію тому, що деякі з них вже почали навчання й теж мають задоволення від процесу та результатів.

Хочу висловити подяку всім, хто зробив можливим набуття знань в такому форматі під час складних обставин, війни та технічних обмежень, а також всім тим, хто проходив навчання поруч, за безліч цікавих семінарів та обговорень різних наукових й практичних питань».


Калишко Олексій, перша освіта - психологія (ХНПУ ім. Г.С. Сковороди); G5 Entertainment, QA Engineer, випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року:

«Отримання другої вищої освіти в НУА за освітньою програмою "Соціально-психологічний супровід управління персоналом" стало для мене цінним досвідом. Викладацький склад університету володіє глибокими знаннями та практичним досвідом, що дозволило мені отримати не лише теоретичні знання, але й розвинути необхідні практичні навички для подальшої роботи в сфері соціального менеджменту.

Програма навчання була насиченою та різнобічною, вона включала в себе вивчення сучасних методів управління соціальними проектами, основ психології та соціології, а також практичні заняття, де я міг застосувати отримані знання на практиці.

В цілому, я дуже задоволений своїм вибором і рекомендую НУА всім, хто хоче отримати якісну освіту в сфері соціального менеджменту і не тільки».


Єрьоменко Анастасія, перша освіта - лінгвіст, ступінь магістра, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, місце роботи - Miss To Mrs Gifts Inc., посада - менеджер з розвитку бізнесу, випускниця освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року:

«Я здобувала другу вищу освіту за освітньою програмою "Соціально-психологічний супровід управління персоналом" в НУА і хочу поділитися своїми враженнями від навчального процесу. Загалом, це був дуже цікавий досвід, я здобула цінні теоретичні та практичні знання, які неодмінно буду використовувати у своїй професійній діяльності. Програма була насиченою та динамічною, проте освітній процес був організований таким чином, що матеріал добре засвоювався. Мені сподобалося, як викладачі заохочували студентів приймати участь у дискусіях, ділитися власним досвідом, готувати доклади, даючи змогу розвинути навички презентації та критичного мислення. Я дуже задоволена навчанням і рекомендую цю програму всім, хто прагне поглибити свої знання в соціології та управлінні персоналом, а також отримати практичні навички».


 

 

Антон Рева, перша освіта - НТУ ʼʼХПІʼʼ, директор громадської організації ʼʼКаса Грандеʼʼ, випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року:

 «Дякую всім викладачам за терпимість, уважне і шанобливе ставлення до кожного з нас, за ініціативність і захопленість своїм предметом, за неформальне ставлення до викладання, за цінність спілкування і життєві уроки. Ці два роки, безумовно, додали в моє життя багато значущої інформації та скоригували плани на майбутнє».


Євген Будім, провідний економіст з обслуговування клієнтів «АТ «Креді Агріколь Банк», випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року:

«Навчання в Народній українській академії за програмою "Соціально-психологічний супровід управління персоналом " - це чудова можливість для тих, хто бажає отримати унікальні знання з комплексного розуміння організаційних процесів, освоїти соціально-психологічні механізми та технології управління персоналом.

З початком війни суспільство зазнало значних психологічних навантажень і перенавантажень. Через це у моїй професійній діяльності все частіше почали виникати конфліктні ситуації. Маючи першу економічну освіту, я зрозумів, що вже не «випливаю» на своїх знаннях і сьогодні мені вже вкрай не вистачає загальних комунікативних компетентностей і навичок розв’язання конфліктів. Тому перш за все цікавила саме ця тематика. Але вже після закінчення першого семестру, я з неабияким подивом, дійшов до висновку, що з жагою вбираю всю інформацію, яку отримую і можу використовувати її на практиці! А конкурси, конференції, онлайн зустрічі, свята зробили процес навчання ще цікавішим! 

Хочу подякувати викладачам і колективу університету за вашу титанічну працю! І одногрупникам -  за  підтримку та час, який ми з вами провели! Взаємодія і підтримка створили неймовірну атмосферу взаєморозуміння, співпраці, дружби і взаємоповаги!».


 

Контакти

Юридична адреса:

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024

Факс: +38(057)-704-10-70

Офіційна електронна адреса: rector.hgu.nua@ukr.net

Приймальня ректора:

+38 (095) -819-41-48

Приймальна комісія:

+38(095)-819-41-48 (Viber, Telegram)

+38 (057) -704-10-37

факультет "Бізнес-управління":

+38(050)-768-23-40

факультет "Референт-перекладач":

+38(099)-006-34-56

факультет "Соціальний менеджмент" :

+38(050)-978-41-74(через Telegram)

факультет післядипломної освіти (друга вища освіта):

+38(050)-632-60-60

 

Директор ліцею:

+38(096)-493-79-96

Директор ДШРР:

+38(050)-937-52-58

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram