Про нас:

Лабораторія планування кар’єри – це спеціальний підрозділ НУА, створений для планування стратегій професійного зростання випускників, організації практики студентів на сучасних, конкурентних підприємствах, надання допомоги їм у працевлаштуванні, розвитку зв'язків з випускниками.

Основна ціль:

Підвищення конкурентоспроможності студентів і випускників НУА на ринку праці, сприяння студентам та випускникам у виборі сфери свого професійного розвитку.

Ми забезпечуємо:

- відповідний організаційний рівень підготовки і проведення всіх видів практики студентів з I по VІ курс;

- системні контакти і співпрацю з успішними та перспективними підприємствами для організації практики студентів, їх подальшого працевлаштування;

- літні роботи в дитячих оздоровчих таборах для студентів усіх факультетів НУА;

- систематичний збір інформації про випускників і відстеження їх кар'єрного зростання.

З ким ми працюємо:

ЛПК співпрацює з більш ніж 200 українськими та зарубіжними компаніями. У їх числі Абінбев Ефес Україна, Philip Morris International, Nestle, Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської обласної ради, АТ КБ «ПриватБанк», ТД ІРБІС, ТОВ виробниче підприємство «Українська вагова компанія», Інвестиційна компанія «SigmaBleyzer», ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», IT-компанії Zone3000, Gameloft, Ciklum, DataArt, TapMedia, INFUSEmedia (Ukraine) та багато інших.

Що ми робимо для студентів?

- Щодня збираємо всі найцікавіші вакансії та стажування для студентів НУА, які публікуємо в нашій групі у Фейсбук, а також в нашій базі вакансій.

- Проводимо лекції, майстер-класи, семінари з кращими роботодавцями.

- Консультуємо студентів з питань побудови кар'єри, складання резюме, допомагаємо з працевлаштуванням.

Якщо у вас виникнуть питання - пишіть на lpknua@ukr.net, і ми обов'язково відповімо!