Думка випускників:

Андрій Серих, випускник освітньої програми «Бізнес-економіка та її правове забезпечення» 2024 року

«Здобувши диплом бакалавра зі спеціальності "051 Економіка" у ХГУ НУА, хочу висловити свою вдячність за якісну та змістовну програму навчання. Викладачі були висококваліфікованими професіоналами свого діла, які зуміли передати актуальні знання та практичні навички. Програма включала широкий спектр дисциплін, що забезпечило всебічний розвиток та глибоке розуміння економічних процесів. Особливо цінними були інтерактивні методи навчання та практичні заняття, які допомогли застосувати теоретичні знання в реальних ситуаціях. Загалом, навчання дало міцну базу для подальшого професійного зростання, та показало напрями, за якими я вирішив в подальшому заглибитись. Дуже дякую, все було якісно, змістовно, цікаво, практично, цінно та в моєму життєвому шляху своєчасно».


Грирогій Ночвій, випускник освітньої програми «Бізнес-економіка та її правове забезпечення» 2024 року

«Дякую всім викладачам. Мені після своєї Альма-матер (Юридичної академії) було досить не звично і приємно, що можна просто в телеграмі написати, викладачу, декану і буде фідбек. Окрема подяка пані Рубан за фінансовий облік. Тепер працюю головним бухгалтером за сумісництвом».


Костянтин Філіпенков, випускник освітньої програми «Бізнес-економіка та її правове забезпечення» 2024 року

«Хочу висловити велику подяку за відмінний курс. Він був реально цікавим, інформативним та насиченим корисними знаннями. Дуже сподобалося, що під час навчання розглядалися актуальні теми економіки. Викладачі чудово володіють матеріалом, уважні, завжди надають відповіді на всі запитання та діляться реальними кейсами замість сухої теорії. Окремо варто відзначити інтерактивні завдання та дискусії, які допомогли глибше зрозуміти матеріал».


Олександр Румянцев, перша освіта - технічна, начальник сектору  управління мережею та сервісами компанії "Датагруп", випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року

«При виборі закладу для отримання другої вищої освіти, крім звичного для всіх, мабуть,  студентів бажання отримати нові знання й навички, я ставив для себе два важливих особистих питання: мені одночасно хотілося відволіктися від поганих думок та депресивних станів, перепрацювання та вигорання на роботі через занурення 24/7, а з іншого боку - не поринути у навчання настільки, щоб не втрати можливість працювати й поєднувати рутинні справи із навчальним процесом. Пропозиція, яку створила НУА для студентів післядипломної освіти, повністю задовольнила мої потреби й відкрила навіть не очікувані спочатку нові можливості та перспективи. В програмі навчання за спеціальністю "Соціологія" (освітня програма «Соціально-психологічний супровід управління персоналом») я знайшов для себе ті знання й дисципліни, яких мені не вистачало при першій (технічній) освіті. Практичні підходи викладачів університету дозволили не просто ознайомитися із новою інформацією, а підлаштувати отримані знання до вже набутих навичок й вмінь. Особливо корисно це виявилося для сфери управління персоналом. Так, всі нові знання мені вдавалося одразу втілювати в реальну роботу й це привносило багато позитивних вдосконалень та мало неабияку користь в менеджменті.

Навчальний процес виявився не тільки корисним, але й дуже цікавим. Спеціальні додаткові заходи, літературний та кіно-клуби, наукові дослідження, вебінари й зустрічі з афілійованими професорами - цього буде не вистачати мені після закінчення університету.

Впевнений, що викладацький склад та колектив університету, докладає величезних зусиль для того, щоб перебування в університеті перетворювалося на приємний розвиток з отриманням неабияких бонусів для професійної кар'єри та особистого зростання.

Ще навчаючись, я рекомендував своїм знайомим та підлеглим скерувати своє життя й виділити час для навчання в НУА, відкрити нові можливості, розширити власний кругозір та отримати корисні навички. Радію тому, що деякі з них вже почали навчання й теж мають задоволення від процесу та результатів.

Хочу висловити подяку всім, хто зробив можливим набуття знань в такому форматі під час складних обставин, війни та технічних обмежень, а також всім тим, хто проходив навчання поруч, за безліч цікавих семінарів та обговорень різних наукових й практичних питань».


Олексій Калишко, перша освіта - психологія (ХНПУ ім. Г.С. Сковороди); G5 Entertainment, QA Engineer, випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року

«Отримання другої вищої освіти в НУА за освітньою програмою "Соціально-психологічний супровід управління персоналом" стало для мене цінним досвідом. Викладацький склад університету володіє глибокими знаннями та практичним досвідом, що дозволило мені отримати не лише теоретичні знання, але й розвинути необхідні практичні навички для подальшої роботи в сфері соціального менеджменту.

Програма навчання була насиченою та різнобічною, вона включала в себе вивчення сучасних методів управління соціальними проектами, основ психології та соціології, а також практичні заняття, де я міг застосувати отримані знання на практиці.

В цілому, я дуже задоволений своїм вибором і рекомендую НУА всім, хто хоче отримати якісну освіту в сфері соціального менеджменту і не тільки».


Анастасія Єрьоменко, перша освіта - лінгвіст, ступінь магістра, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, місце роботи - Miss To Mrs Gifts Inc., посада - менеджер з розвитку бізнесу, випускниця освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року

«Я здобувала другу вищу освіту за освітньою програмою "Соціально-психологічний супровід управління персоналом" в НУА і хочу поділитися своїми враженнями від навчального процесу. Загалом, це був дуже цікавий досвід, я здобула цінні теоретичні та практичні знання, які неодмінно буду використовувати у своїй професійній діяльності. Програма була насиченою та динамічною, проте освітній процес був організований таким чином, що матеріал добре засвоювався. Мені сподобалося, як викладачі заохочували студентів приймати участь у дискусіях, ділитися власним досвідом, готувати доклади, даючи змогу розвинути навички презентації та критичного мислення. Я дуже задоволена навчанням і рекомендую цю програму всім, хто прагне поглибити свої знання в соціології та управлінні персоналом, а також отримати практичні навички».


Антон Рева, перша освіта - НТУ ʼʼХПІʼʼ, директор громадської організації ʼʼКаса Грандеʼʼ, випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року

 «Дякую всім викладачам за терпимість, уважне і шанобливе ставлення до кожного з нас, за ініціативність і захопленість своїм предметом, за неформальне ставлення до викладання, за цінність спілкування і життєві уроки. Ці два роки, безумовно, додали в моє життя багато значущої інформації та скоригували плани на майбутнє».


Євген Будім, провідний економіст з обслуговування клієнтів «АТ «Креді Агріколь Банк», випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року

«Навчання в Народній українській академії за програмою "Соціально-психологічний супровід управління персоналом " - це чудова можливість для тих, хто бажає отримати унікальні знання з комплексного розуміння організаційних процесів, освоїти соціально-психологічні механізми та технології управління персоналом.

З початком війни суспільство зазнало значних психологічних навантажень і перенавантажень. Через це у моїй професійній діяльності все частіше почали виникати конфліктні ситуації. Маючи першу економічну освіту, я зрозумів, що вже не «випливаю» на своїх знаннях і сьогодні мені вже вкрай не вистачає загальних комунікативних компетентностей і навичок розв’язання конфліктів. Тому перш за все цікавила саме ця тематика. Але вже після закінчення першого семестру, я з неабияким подивом, дійшов до висновку, що з жагою вбираю всю інформацію, яку отримую і можу використовувати її на практиці! А конкурси, конференції, онлайн зустрічі, свята зробили процес навчання ще цікавішим! 

Хочу подякувати викладачам і колективу університету за вашу титанічну працю! І одногрупникам -  за  підтримку та час, який ми з вами провели! Взаємодія і підтримка створили неймовірну атмосферу взаєморозуміння, співпраці, дружби і взаємоповаги!»


Костянтин Локойда, керівник матеріально-технічного забезпечення ТОВ "ТРИ СТАР", випускник освітньої програми «Соціально-психологічний супровід управління персоналом» 2024 року

 У мене як керівника стояло питання, як і де отримати додаткові знання, щоб у майбутньому ці знання мені знадобилися і я зміг зростати  кар'єрно.

Обмірковуючи всі навчальні заклади міста Харкова, я однозначно зробив вибір, що краще НУА, ТІЛЬКИ НУА.

Моя перша освіта була отримана саме у Народній українській академії. Я не з чуток знаю, що в НУА дуже якісний та професійний викладацький склад. Тут викладачі не просто читають лекції, а вкладають у студента свою душу та свої знання, які в майбутньому стануть у нагоді студенту на його роботі.

Тому через 15 років від здобуття першої освіти я отримав другу  вищу освіту у Народній українській академії з спеціальності "Соціологія". Я був приємно здивований, що за 15 років, академія НЕ втратила свій підхід до освітньої системи, своєї філософії та своєї унікальності.

Я ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ Народній українській академії за отримані знання, а саме ректору Катерині Вікторівні за організацію роботи академії у такі важкі часи, особливо викладацькому складу, які є професіоналами своєї справи.

Від щирого серця бажаю Народній українській академії процвітання, успіхів у всіх починаннях, а найголовніше - бути не тільки кращими в Україні, а й бути лідерами на всіх освітніх майданчиках Європи та міжнародної арени. Бажаю мирного неба всім студентам, випускникам та викладачам, а також міцного здоров'я та прагнення йти тільки вперед. 

Контакти

Юридична адреса:

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024

Факс: +38(057)-704-10-70

Офіційна електронна адреса: rector.hgu.nua@ukr.net

Приймальня ректора:

+38 (095) -819-41-48

Приймальна комісія:

+38(095)-819-41-48 (Viber, Telegram)

+38 (057) -704-10-37

факультет "Бізнес-управління":

+38(050)-768-23-40

факультет "Референт-перекладач":

+38(099)-006-34-56

факультет "Соціальний менеджмент" :

+38(050)-978-41-74(через Telegram)

факультет післядипломної освіти (друга вища освіта):

+38(050)-632-60-60

 

Директор ліцею:

+38(096)-493-79-96

Директор ДШРР:

+38(050)-937-52-58

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram