Усі батьки хочуть, щоб його дитина росла допитливою, розвиненим і щасливим. Однак, не завжди батьки встигають самостійно допомогти своєму малюкові ефективно розвиватися в інтелектуальному, творчому і фізичному плані.

Для цього потрібно не тільки приділяти багато уваги дитині, а й володіти сучасними методиками розвитку дітей різного віку, підбирати відповідний матеріал і допомогти малюкові полюбити процес пізнання. Це нелегке завдання, яку краще довірити професійному дитячому центру розвитку дитини.

Таких розвиваючих центрів в нашому місті чимало. І у батьків є можливість вибрати відповідний по викладацькому складу, навчальній програмі, ціною. Вибираючи місце для розвитку своєї дитини, не пошкодуйте часу і сил, щоб ознайомитися з розкладом занять і їх змістом. Обов'язково поцікавтеся наявністю ліцензії у даного дошкільного закладу. Наші діти гідні кращого.

Дитяча школа раннього розвитку ХГУ «НУА» - це місце, де ваш малюк дізнається багато цікавого про навколишній світ, навчитися спілкуватися з однолітками і дорослими, буде активно розвиватися і весело проводити час.