А влітку життя триває. Та ще яке цікаве та насичене! Життя в світі, де щасливі діти, а з ними і наші студенти. Традиція проводити літо в дитячих оздоровчих таборах, працюючи вожатими, зародилася чи не з народження самої академії. Після навчання в школі вожатих наші студенти роз'їжджаються в різні куточки країни туди, де хлюпоче море, шумлять ліси і радіють літньому відпочинку діти. Вони їдуть працювати. Няньчити, виховувати, дружити, розважати. Вони їдуть розвивати свої творчі здібності та лідерські навички. Вони їдуть за новими знайомствами та враженнями. Вони їдуть здобувати досвід самостійного життя та самоорганізації.

Вони повертаються восени в академію щасливі, переповнені емоціями, з золотистим загаром і вогником в очах. Вони приїжджають вже не дітьми. Це готові організатори і керівники. Це люди, які вміють приймати рішення і брати на себе відповідальність. Майбутнім молодим фахівцям ці навички, безсумнівно, виявляться корисними.

Щоліта наших студентів чекають табори в м. Одесса «English Leader Business Camp», м. Бердянськ «Факел», смт. Кирилівка «Зміна», Сумської обл. «Буймерівка camp».

Всіх студентів, які пройшли навчання у школі вожатих, запрошуємо попрацювати педагогами-організаторами в дитячих таборах.