ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Діяльність психологічної служби ХГУ «НУА» спрямована на тісну взаємодію з батьками наших учнів. Одним з напрямків її роботи є психологічний супровід сім'ї в питаннях розвитку і виховання дітей. Вашу увагу до своїх дітей, розуміння їх світосприйняття, завдяки нашій спільній роботі.

Фахівцями психологічної служби ХГУ «НУА» проводяться індивідуальні та групові заняття з дітьми.

Групові заняття проводяться для дітей з метою навчання навичкам комунікації, вибудовування відносин в колективі.

Індивідуальні заняття показані дітям, які відчувають емоційні труднощі або проблеми взаємовідносин, що виражаються в таких симптомах:

-Емоційні: тривога, ревнощі, невпевненість в собі, гнівні реакції;

-Соматичні: порушення сну, розлади харчування, тики, заїкання;

-Поведінкові: труднощі приймати авторитет дорослих, агресивність, труднощі спілкування з однолітками, імпульсивність, сором'язливість.

Також в індивідуальних заняттях з психологом потребують діти, які пережили стресові ситуації (розлучення батьків, переляк, смерть близької людини тощо).

Індивідуальні заняття реалізуються в три етапи:

1.Первинна зустріч - проводиться психодіагностика дитини, для того, щоб оцінити особливості особистості, його емоційний стан, інтелект. Проведені нами тести дозволяють краще зрозуміти і пояснити причину походження проблеми. З якою стикається дитина, сприяючи правильному вибору подальшої тактики психологічної допомоги.

Після первинної діагностики дитини психолог визначає напрямок своєї терапевтичної роботи.

2.Наступна зустріч проходить в рамках терапевтичної гри і поєднує різні техніки (арт-терапія, пісочна терапія, sand-арт-терапія, методика інтерпретації малюнків і т.д.).

3.Також обов'язкова консультація з батьками. Обговорювання рекомендацій, обговорення частоти зустрічей.

Дорогі батьки, пам'ятайте, що вашій дитині дуже потрібна ваша турбота і любов, вашу увагу, що вони так чи інакше будуть залучати усіма зручними їм способами.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Наші діти - це маленькі вчителя, вони показують нам, як в дзеркалі, то, на що потрібно звернути увагу в своєму житті!

З любов'ю і повагою,  Психологічна служба ХГУ «НУА»