«Школа підприємництва» - це соціально-освітній проект для старшокласників Харкывського приватного ліцею «НУА» і шкіл м. Харкова, який спрямовано на популяризацію підприємництва в молодіжному середовищі, а також формування у молодого покоління базових знань з ведення бізнесу.
Цілі:
- ознайомлення школярів з основами бізнесу і підприємництва, формування навчальної мотивації і професійної орієнтації;
- сприяння у формуванні позитивних підходів до оцінки стану і перспектив розвитку України.
Завдання:
Формат проекту:
підприємницької діяльності;
Підсумок проекту
Презентація командами бізнес-проектів
Реалізація проєкту у 2021-22 навчальному році
Ось уже 12 рік поспіль Народна українська академія збирає молодих людей, охочих спробувати себе в якості початківців-бізнесменів.
Цього року учасниками проекту стали команди старшокласників шкіл № 4, 36, 49, 80, 163, ліцею «Обдарованість» та Спеціалізованої економіко-правової школи НУА.
Одним з напрямків проекту є знайомство старшокласників - учасників Школи підприємництва з діяльністю успішних підприємств, що працюють в самих різних сферах. Цього разу Школу брало сільськогосподарське підприємство «Юпітер» в особі керівника та власниці Наталії Валеріївни Коваль.
Під час екскурсії юним підприємцям розповіли про специфіку фермерського господарства, можливі ризики в діяльності, показали весь цикл роботи підприємства і дали скуштувати смачну і корисну продукцію ферми.
«Українська вагова компанія» традиційно приймає у себе учасників Школи підприємництва. Цього року до них приєдналися студенти 1 курсу факультету «Бізнес-управління».
Директор та засновник компанії Іван Мовчан, який є випускником академії, показав унікальне для України виробництво вантажних ваг. Розмова вийшла змістовною: як і з чого починати свій бізнес, про ризики, соціальну відповідальність бізнесу та багато іншого.
Юридична адреса:
Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024
Приймальна комісія:
+38(095)-819-41-48 (Viber, Telegram)
факультет "Бізнес-управління":
факультет "Референт-перекладач":
факультет "Соціальний менеджмент" :
+38(050)-978-41-74(через Telegram)
факультет післядипломної освіти (друга вища освіта):