Для в'їзду в Україну абітурієнт повинен оформити довгострокову візу (крім країн, з якими діє безвізовий режим). Для оформлення візи слід отримати офіційне запрошення від університету.

Для отримання запрошення необхідно:

- надати ксерокопію паспортного документа (можна факсом: +38 (057) 714-92-62 або по e-mail:  pubrel@nua.kharkov.uanua.ovs@gmail.com

- надати ксерокопію документа про освіту і його переклад (можна факсом: +38 (057) 714-92-62, або по e-mail: pubrel@nua.kharkov.uanua.ovs@gmail.com

- оплатити запрошення;

- внести оплату за навчання.

Якщо немає можливості забрати запрошення особисто, то можлива передача запрошення через третю особу при наявності довіреності (завіреної нотаріусом) і
ксерокопії паспортного документа (третьої особи).

Після отримання запрошення слід звернутися до найближчого посольства або консульства України для отримання довгострокової візи.

Після отримання візи абітурієнт повинен повідомити в університет дату прибуття і номер рейсу (для оформлення офіційної зустрічі).

ДЛЯ ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ НЕОБХІДНО НАДАТИ:

1. Документ про освіту з зазначенням вивчених предметів і отриманих по ним оцінок (оригінал і копія) з нотаріально завіреним перекладом на українську мову.

2. 6 фотокарток розміром 3х4.

3. Копія паспорта з нотаріально завіреним перекладом на українську мову.

4. Свідоцтво про закінчення підготовчого факультету (відділення) (в разі наявності).

Документ, позначений в пункті 1, повинен бути завірений відповідно до законодавства країни видачі та легалізований в установленому порядку в закордонних
дипломатичних установах (посольствах, консульствах) України на території країни або консульського округу кандидатів на навчання в університеті.

Після приїзду в Україну для зарахування в університет абітурієнт повинен:

- надати всі документи, перераховані в п. 1-4;

- оплатити річну медичну страховку і страховку на випадок видворення;

- пройти комплексний медичний огляд;

- пройти тестування і співбесіду;

- подати документи для оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні в Державній міграційній службі України (протягом місяця після перетину кордону).