За підсумками минулого навчального року на Вченій Раді НУА відзначені дипломами та подарунками: тренер з тхеквондо, майстер спорту України Набойченко Анатолій В'ячеславович - за підготовку учнів СЕПШ до міських та всеукраїнських турнірів; Скляренко Владислава, учениця 5-Б кл. СЕПШ - за успішний виступ у змаганнях з тхеквондо.
Хоменко Аліна, студентка групи СМ-21 отримала «Сертифікат якості по фізичній підготовці» за відмінну успішність протягом чотирьох семестрів по предмету «Фізичне виховання» та активну участь у спортивному житті академії.
Вітаємо!
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-6-957x1024.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-2-1024x824.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-1024x850.jpg)