Життя академії розвивається швидко і динамічно. Кожен день, тиждень, місяць - величезна кількість різних подій і справ. Пам'ять про все, що відбувається в академічному будинку, зберігає наш музей історії НУА.
Але і у самого музею є одна заповітна книга, де фіксуються враження про життя самого музею. Започаткована вона 14 жовтня 1999 року.
За 22 роки в музеї було багато відвідувачів з різних міст і країн, різних професій і розмовляють різними мовами. Напередодні Дня народження музею пропонуємо перегорнути Книгу почесних гостей. Хто, коли і що зафіксував на її сторінках?
Уважно дивимося!
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/3.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/6.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/7.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/17.jpg)
заступник Міністра освіти і науки України М. Ф. Степко
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/18.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/21.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/22.jpg)