Осінні канікули в харківських школах почалися з понеділка, 18 жовтня. Триватимуть вони два тижні.
У школярів СЕПШ є можливість провести цей час з інтересом і користю: попрацювати індивідуально з педагогами, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, захисту робіт МАН та, звичайно ж, відпочити. У перший день канікул індивідуальні заняття відвідали 88 учнів СЕПШ.
Відбулися засідання учнівського комітету, велопрогулянка по лісопарку, заняття в секції тхеквондо. А попереду ще багато корисних і цікавих заходів ...
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/img-99ba64349bbf9df44ed9a443026d2c6c-v.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/img-f04340a25ed1b06d03de0f971fab37c7-v.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/img_20211018_151054.jpg)