Цьогоріч в Народній українській академії з нагоди Міжнародного дня студента успішні випускники факультету долучилися до підготовки і проведення занять у синхронному режимі, актуальні заняття з 14 по 21 листопада 2022 року.
Компетентнісний підхід демонструємо в кожній миті життя: усвідомлена відповідальність викладачів і харизма координаторів проєкту, тренди фахової підготовки з вуст недавніх студентів - ресурс підтримки академічного сумління наших студентів.
Долучайтеся! Спільно крокуємо до успіху.
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/11/1.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/11/2.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/11/3.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/11/4.jpg)