Закінчилася сесія, пройшли випуски, почався період відпусток і канікул - красиве і добрі часи. Стажування, практики, подорожі, екскурсії ... річна палітра дуже різноманітна. Є можливість почитати, подивитися та відвідати то, на що не вистачало часу протягом навчального року.
Пропонуємо взяти у руки кілька книг, включених в список творів, які стануть предметом обговорення і дискусій у рамках традиційного академічного проекту «Книга року» наступного навчального року.
Це не буде одна книга або тема. З вересня 2021 роки плануємо читати: для студентів - «Незламнений» Лори Хилленбранд і - гучний «Емоційний інтелект» Даніела Гоулман.
Для викладачів - теж «Емоційний інтелект» (щоб потім спробувати обговорити всім разом) і «Нормальні люди» модно-культової Саллі Руні, що викликали великий інтерес у світі.
Школярів хотіли б «повернути» до класичної «Аліси у Задзеркаллі» Льюїса Керролла. По-перше, при сьогоднішніх проблемах з вивченням математики, цей твір просто необхідно прочитати (або перечитати). А, по-друге, все ж наступний навчальний рік - ювілейний рік для книги, опублікованої в 1871 р.
Сподіваємося, що влітку вдасться прочитати твори, включені до проекту «Книга року». А потім обміняємося думками, обговоримо враження, посперечаємось.
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/2132390161_kniga-emotsionalnyj-intellekt.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/1417517091_ekranizac_luchsh_sposob_02.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/scale_1200-1024x944.png)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/9785353094159_d.jpg)