Студенти академії з третього курсу, за власним бажанням, традиційно навчаються на факультеті підготовки офіцерів запасу за контрактом у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
В цьому році, після дворічного навчання, а також проходження комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки та навчальних польових зборів, присягу склали студенти факультетів «Бізнес-управління» і «Референт-перекладач».
За результатами випускних іспитів їм будуть присвоєні первинні військові звання «молодший лейтенант запасу».
Військове звання офіцера запасу дозволить:
- зробити більш успішну кар'єру за своєю цивільною спеціальністю;
- служити за контрактом на посадах офіцерського складу Збройних Сил України, структур Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби;
- працювати в органах державної влади і управління.
Ректорат і професорсько-викладацький склад НУА сердечно вітають студентів, які взяли присягу, з цим урочистим днем і бажають їм міцного здоров'я, успіхів у подальшій навчанні та мирного неба над головою!
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/c83b533b-5bee-424f-9a94-f305804ee906.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/prisyagu_prinimaet_putyatin_aleksandr-841x1024.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/a0c910ce-75b9-402f-b438-17f2f529e67b.jpg)