За підсумками 2020/21 навчального року учень 11 класу СЕПШ Чінський І. став переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук у секції «Закордонна література».
Як переможець, Іван, серед двадцяти учнів шкіл Харкова, наказом Міністерства освіти і науки від 25.10.2021 р. № 1123 удостоєний стипендії Президента України, а також йому вручено медаль та диплом І ступеня.
Вітаємо Івана з такою високою нагородою, бажаємо нових наукових перемог та здобутків!
![Чинский_победитель МАН](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/11/chinskij_pobeditel-man-2.jpg)