Народна українська академія рада привітати майбутних першокласників.
Передшкольна підготовка дуже допомагає дитині 6 років освоїтися у незвичній обстановці і перенести період адаптації у колективі максимально спокійно, без психологічних потрясінь.
Заняття у передшкольному класі спрямовані на розвиток комунікативної діяльності, формування елементів математичної грамотності, творчої та рухової активності, розвиток моторики.
Вам потрібно підготувати дитину до 1 класу? Тоді приєднуйтесь.
Телефони: 096-493-79-96 Зобова Галина Миколаїівна
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/09/pk_6.jpg)