Народна українська академія учетверте бере участь у освітньому проекті «Ніч науки».
В підготовці та проведенні були задіяні факультети, кафедри, студенти та школярі. Без кожного з них не вийшло б такої цікавої та насиченої програми.
Цього року вперше був запроваджено фотоконкурс у соціальній мережі Instagram, суть якого полягала в тому, щоб школярі - учасники проекту робили фото з символом академії Нуашкою та розміщували його на своїй сторінці.
Переможець був визначений рандомним засобом. Їм стала Ісаєва Софія - учениця 10 класу школи №113. Софія була запрошена на відкриття нового потоку Центру довузівської підготовки, де отримала свій подарунок.
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/pobeditel-konkursa-1.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/pobediteli-konkursa-instagram-nua.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/konkurs-instagram.jpg)