Відбулася зустріч з Андрієм Саніним - випускником Академії, успішним бізнесменом та мандрівником, ініціатором руху «Мандруй з НУА».
Андрій розповів про подорожі в Антарктиду 2019 року та на семитисячник пік Леніна 2021 року. Багато говорили про мотивацію, про ризик, про цілі і їх досягнення. Андрій демонстрував багато фото і відео зі своїх подорожей.
Серед тих, хто прийшов на зустріч, були учні СЕПШ, студенти, випускники Академії. Сподіваємося, розповідь Андрія замотивувала учасників зустрічі до досягнення власних високих вершин.
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/turisticheskij-klub-nua-2.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/turisticheskij-klub-nua.jpg)