Щорічний академічний проєкт «Книга року» пройшов половину шляху.
На тьюторських годинах у всіх групах 1-2 курсів, засіданні клубу ЛіК та Бібліотечної ради, нараді класних керівників, зборах тьюторів розглядалися питання, присвячені цьому проєкту, та презентувалися книги, які стали головними цього року і які варто було б прочитати.
Для викладачів та студентів у рамках проєкту запропоновані наступні книги: Деніел Гоулман «Емоційний інтелект», Саллі Руні «Нормальні люди», Лора Хілленбранд «Несломлений», а для школярів – Льюїс Керрол «Аліса в Задзеркаллі».
Протягом осіннього семестру школярі читали глави з «Аліси в Задзеркалля», обговорювали їх на класному годиннику, дивилися мультфільми, готували уривки для театрального фестивалю, який відбудеться у березні 2022 року.
У квітні буде підбито підсумки проєкту «Книга року», всі охочі зможуть поділитися своїми оцінками прочитаних творів. А хто ще не дочитав рекомендовані твори, радимо – поквапитися та використати новорічні канікули для знайомства з літературними творами.
Нагадуємо, що твори року чекають на вас у ЦНГІ.
![«Несломленный» Л. Хилленбранд](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210921_141703_resized_20210921_025059371-1024x768.jpg)
![Нормальные люди](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/08/salli-runi_1-1024x1024.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-12_15-02-23.jpg)