Слухачі Школи підприємництва традиційно у рамках проекту знайомляться з різними напрямками бізнесу.
Вони вже відвідували виробниче підприємство, фермерське господарство, готель, IT-компанію. І тепер школярі побували у «Першій Цукерні Слобожанщини» (харківська мережа кав'ярень), де про особливості ведення бізнесу розповіла керівник Ольга Гонця (яка є випускницею факультету «Бізнес-управління» НУА).
Після теплого та привітного прийому, цікавої та змістовної розмови багато учасників Школи підприємництва загорілися ідеєю розробки бізнес-проекту саме у напрямі сфери громадського харчування.
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/01/img_20220111_111032-1024x768.jpg)
![Школа предпринимательства](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/01/img_20220111_105736-1024x768.jpg)