Відомий портал новин «Місто Х» розмістив на своєму ресурсі матеріал «Харківський першокласник - учительці: "Я помолюся Богу, щоб Ви були здорові"», в якому своїми роздумами та досвідом проведення навчальних занять з початку нового навчального року у першому класі ділиться завідувачка кафедри початкової освіти ХГУ «НУА» , канд. пед. наук Зоя Ігорівна Шилкунова.
Весь матеріал можна подивитися за посиланням
![1-klass-NUA-2](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-klass-nua-2.jpg)