Як потрібно виховувати дітей, щоб вони могли відбутися в житті? Чи відомий вам чарівний ключ до душі дитини? У чому полягає секрет взаєморозуміння в родині?

Все дуже просто! Книга Берні Сігел «Любов, чаклунство і гри в пісочниці» навчить вас мудрості у відносинах з вашими дітьми, допоможе знаходити в спілкуванні з ними воістину чарівні миті і дозволить уникнути багатьох помилок. Прочитайте її, навіть якщо вам зрозумілі відповіді на всі питання, які зазвичай задають батьки!

Ось деякі поради з цієї книги, які навчать мудрості у відношенні з дітьми, дозволять уникнути багатьох помилок:

Сплануйте який-небудь особливий відпустку і здивуєте домочадців своїми ідеями. Куди ви підете і скільки ваша затія буде коштувати, скоєно неважливо. Головне, щоб ви поїхали туди разом і провели час дійсно як одна сім'я.

Дайте своїм дітям зрозуміти, що, хоча вони всі різні, саме ці відмінності і роблять їх неповторними і прекрасними. І ви особисто, і сім'я в цілому знайдете час проявити інтерес до того, що займає кожного з них.

Привчайте себе і своїх дітей до того, що ви не можете нічого втратити, а навчитися можете багато чому. Розмовляйте з дітьми, коли вони переживають з приводу своєї помилки або невдачі, допомагайте їм побачити те, чого їх може навчити набутий досвід.

Проводити час з дитиною і надавати йому емоційну підтримку - ось найважливіше, що ви можете для нього зробити. Кожен день знаходите час запитати дитину, що відбувається в його житті і не можете ви чимось йому допомогти.