Вже відкрили літній трудовий семестр студенти, котрі відправилися на практику до Туреччини та Албанії. Трохи пізніше в дитячі оздоровчі табори поїхали перші студенти пробувати свої сили в якості вожатих.
Цього року наші студенти працюють на лазурному узбережжі дитячого центру «Зміна (смт. Кирилівка), в таборі« YO-Camp »(Зміївський район), де прекрасний хвойний ліс і чисте повітря, в дитячому таборі« SunnyCamp »(Харківська обл.) поруч з лісовими озерами і чудовою природою.
Літо-2021 студентів-вожатих наповнене безліччю подій. А ще перспективами для особистісного розвитку.
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/yo-camp-1024x768.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/smena-1024x768.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img-03df05bc33365c7d56e18b29f94867ca-v-1024x768.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img-a9997010771c34095e08ca3db842e7ac-v-1024x768.jpg)