Відгуки з Дня науки:
Брати участь у святкуванні Дня науки в стінах Вашого закладу – це висока для нас честь. Завжди вражає високий рівень організації та проведення наукових заходів.
З повагою, доцент кафедри культурології
НЮУ імені Ярослава Мудрого Шумейко Олена
Участь у науковій конференції, організованій в ХГУ «НУА», стала для мене надзвичайно цінним досвідом. Захід об’єднав дослідників із різних навчальних закладів. Представлені доповіді були дуже глибокими, різноплановими та відображали сучасні тенденції у філології.
Атмосфера була доброзичливою, інтелектуально наповненою й водночас відкритою для нових ідей.
Щиро дякую організаторам за якісну підготовку заходу та можливість долучитися до наукової спільноти, яка розвиває гуманітарні студії в Україні.
Заідова Лейла, 9 клас, КЗ «Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради»
Секція «Університетська освіта та реалії ринку праці: актуальність балансу» пройшла у формі активної дискусії навколо
змістовних акцентів доповідей та повідомлень і може вважатися навчально-науково-практичним воркшопом за участю науковців, випускників, здобувачів освіти.
Усі учасники виявили високий рівень активності.
Михайльова Катерина Генадіївна, професор, керівник секції, ХГУ «НУА»
Від XXXII наукової конференції у мене залишилися неймовірні враження, адже було дуже корисно почути на пленарному засіданні багато цікавої важливої інформації від випускників НУА та успішних бізнесменів. Було несподівано бачити на конференції Валерія Решетняка генерального директору компанії robota.ua, який розповів про роботу своєї компанії та дав поради для студентів, які будуть шукати роботу.
Лешта Єлизавета, ХГУ «НУА», гр. БУ-2
Хочу подякувати за таку конференцію. Рада, що мала можливість стати частинкою цього заходу й виступити з результатами своєї дослідної роботи.Такі конференції — це справді важлива частина навчання, адже вони надають можливість поділитися ідеями та отримати новий досвід
Лісютіна Вікторія, ХГУ «НУА», гр СМ-41
Мені дуже сподобалась конференція, вона об’єднала студентів, викладачів та випускників для обговорення впливу інформаційних технологій на сферу перекладу. Захід сприяв обміну досвідом, ідеями та налагодженню взаємодії між учасниками. Гнатюк Г.
Гнатюк Ганна, ХГУ «НУА», гр. РП-3
Отримала величезне задоволення від участі в конференції. Хочу подякувати всім організаторам цього свята за таку приємну, професійну та, як не дивно, теплу, майже сімейну атмосферу. Дискусії — одна зі складових, які мені подобаються найбільше, саме в НУА: всі активні, лунають цікаві запитання та точні відповіді. Мені дуже подобається ретельна підготовка самих доповідачів: гарні сучасні презентації, розгорнутість думки — дуже приємно слухати. Я в захваті!
Шевцова Марія, ХГУ «НУА», гр. БУ-3
Дуже дякую за участь у цьому заході. Всі доповіді були дуже цікавими. Для себе я дізнався багато нового, особливо з історії Академії і загалом як проходять заходи такого формату
Шеін Нікіта, 8 клас ХПЛ «НУА»
Участь у секції була дуже корисною для мене. Вона не тільки дозволила розширити моє розуміння теми, а й поглибити знання, здобути новий досвід у публічних виступах. Мої очікування від цієї події виправдалися, оскільки я отримала багато нової інформації та зворотного зв’язку від учасників і організаторів.
Запара Марія, ХГУ «НУА», гр. РП-1
Мені дуже сподобалася секція та пленарна сесія. Я щиро радий, що мав змогу взяти участь у такому чудовому заході. Сподіваюся, що наступного року знову матиму можливість долучитися.
Вергелес Владислав, 10 клас ХПЛ «НУА»
Пленарне засідання залишило позитивні враження: професійна обізнаність випускників – Решетняка В. та Мовчана І., аналітичність підходів та орієнтованість на вирішення проблем ринку праці. Виступ Норік Д., БУ-2, розширив розуміння проблематики.
Перша секція з історії освіти обʼєднала студентів різних курсів та ліцеїстів Академії. Це дозволило обмінятись контактами, досвідом та думками щодо досліджуваних тем, більшість з яких – історизація діяльності НУА, дізнатись щось нове про Alma Mater.
Вдячність всім за насичений і цікавий День науки!
Якуніна Альона, ХГУ «НУА», гр. РП-5, Голова СНТ ХГУ «НУА»
Дуже вразила підготовка студентів до конференції, вже видно нову генерацію. Цікаві теми - використання ШІ, створення промтів. Ми розвиваємося і вчимося. Дякую за запрошення.
Петренко Яніна Сергіївна,
вчитель англійської мови Височанського ліцею № 1.
Пленарне засідання стало для мене цінним досвідом та джерелом нових ідей. Особливо зацікавили виступи, присвячені темам взаємодії університетів із бізнесом та глобальним тенденціям ринку праці в Україні. Дуже важливо, що піднімалися не лише теоретичні аспекти, а й реальні виклики, з якими стикаються як роботодавці, так і здобувачі освіти.
Було цікаво дізнатися про успішні кейси співпраці між освітніми закладами та компаніями, а також почути прогнози щодо трансформації професій та нових вимог до фахівців у найближчі роки.
Щиро дякую організаторам за змістовну програму та актуальну тематику!
Яковенко Валерія, ХГУ «НУА», гр. БУ-5
Більше 30 років викладачі та студенти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди мають можливість обмінюватися думками, ідеями, результатами досліджень. Ця гарна традиція продовжилася і цього року. Цьогорічне обговорення різних аспектів загальної теми «Драйвери розвитку педагогічного потенціалу сучасної початкової школи» було надзвичайно продуктивним як у професійному, так і емоційно-душевному плані. Я, особисто, завжди радію тому, що студенти бачать привабливі зразки відданості педагогічній професії, наочно спостерігають синтез педагогічної теорії і практики.
Ємець А.А., доцент кафедри теорії і методики викладання філологічних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті ХНПУ імені Г. С. Сковороди
Хочу висловити слова вдячності організаторам за високий рівень проведення конференції! Цікаві доповіді та дискусії відкрили нові горизонти для подальших досліджень.
Стаханова Євгенія, ХНПУ імені Г.С.Сковороди, студентка факультету початкового навчання