Академіяя розташовується у двох корпусах. Всі, хто вперше переступає поріг НУА, відзначають чистоту, затишок та комфорт, продуманість та
піклування, з яким тут створюють та развивають те, що сухою офіціальною мовою зветься «матеріально-технічна база».
Актовий зал, камінний зал, Харківський зал та конференц-зал дозволяють проводити всі виховні та святкові заходи.
Музей історії Народної української академії містить 27 стендів, які відображають усі сторони життя нашого не зовсім звичного навчального закладу. Сам музей виглядає незвично і за архітектурою, і за змістом експозицій. Значне місце на його стендах посідає історія становлення освіти на Харківщині.
Центр науково-гуманітарної інформації (бібліотека НУА) створений на базі навчальної бібліотеки НУА. До складу Центру входить шість бібліотек, що дає можливість комплексного інформаційно-бібліотечного забезпечення навчально-виховного та науково-дослідного процесів в академії. Центр – один з перших у місті бібліотечний комплекс, який здійснив повний цикл автоматизації бібліотечних процесів, і 4-й в Україні, який виставив (ще у 1998 році) електронний каталог в мережу інтернет.
Інформаційна база академії містить сучасне обчислювальне обладнання, широкополосний доступ до ресурсів Інтернет, розвинене середовище медійних засобів (проєктори, інтерактивні дошки, телевізійні панелі), професійне програмне забезпечення. Більшість приміщень академії забезпечені Wi-Fi.
При Народній українській академії функціонує перша в м. Харкові студентська каплиця св. Татіани.
На честь 65-річчя Перемоги над фашистськими загарбниками відкрито Алею Пам’яті.
Матеріально-технічна база ХГУ «НУА» відповідає існуючим вимогам та нормативам, дає можливість забезпечувати навчальний процес у відповідності до сучасних стандартів та запитам ринку праці.
Юридична адреса:
Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024
Приймальна комісія:
+38(095)-819-41-48 (Viber, Telegram)
факультет "Бізнес-управління":
факультет "Референт-перекладач":
факультет "Соціальний менеджмент" :
+38(050)-978-41-74(через Telegram)
факультет післядипломної освіти (друга вища освіта):