Відгуки учасників конференції

Боярська-Хоменко А. В., д-р педагогічних наук, доц., завідувачка кафедри освітології та інноваційної педагогіки Харківського національного університету імені Г. С. Сковороди:

Цьогоріч XXІ Міжнародна науково-практична конференція на базі НУА, як і кожного року до цього, пропонує актуальну тему для обговорення, а саме привабливість навчального закладу, її складові та тренди. Цінним є те, що освітянська спільнота обговорила проблему формування позитивного іміджу закладів освіти різного рівня: загальної середньої, фахової передвищої, вищої, післядипломної. Такий підхід є запорукою подальшого розвитку якісної неперервної освіти в Україні. Дякую організаційному комітету за цікаву і практикоорієнтовану платформу для обміну позитивним досвідом.

 Булак Н.П., директор Харківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 122:

Хочу подякувати за відмінну конференцію: від організації до найглибших наукових виступів. Ви зуміли залучити до участі в конференції такий потужний науковий потенціал! Кожна хвилина проходила з величезною користю.

Бажаю подальших успіхів на нашій шляхетній ниві! До нових зустрічей!

 Єременко Ю. В., канд. соціол. наук, директор Харківського фізикоматематичного ліцею № 27:

10 лютого 2023 у незламному місті Харкові відбулася значна наукова подія. В Народній українській академії пройшла   ХХI Міжнародна  науково-практична конференція «Привабливість навчального закладу: складові та тренди».

Хочу подякувати Академії за організацію заходу, високий професійний рівень, актуальність теми та насиченість програми. Не зважаючи на відсутність світла та проблеми зі зв’язком, конференція пройшла на високому науково-методичному рівні.

Виступи метра, експертів, дискусія показали, що питання привабливості навчального закладу актуальне, особливо зараз, під час агресії росії проти України, та пов’язані з багатьма чинниками, але головне, з чим погодилися учасники конференції,  необхідність об’єднання зараз для подолання викликів часу.

Віримо в Перемогу!

Все буде Україна!

І до зустрічі 9 лютого 2024 року на XXІІ конференції.

Кінащук А. В.,   асистент кафедри іноземних мов Національного університету водного господарства та природокористування:

Вітання з Рівного колегам з Харкова!

Укотре мені пощастило стати учасницею заходу, проведеного на базі Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія", і вкотре я дякую організаторам за високий рівень підготовки конференції та професіоналізм у її проведенні, захоплююся тими ідеями, які кожен з учасників міг не лише почерпнути для себе, а й поділитися власними - напрацюваннями, досвідом, перспективами.

Дякую Вам за знання, якими ділитесь, та стійкість, якою надихаєте!

Тримаймо стрій, допомагаємо та підтримуємо ЗСУ!

Слава Україні! 

 Нев’ядомська Т. В., учитель вищої категорії, учитель-методист, директор Харківської гімназії № 13:

Дякую за можливість, ось вже котрий рік поспіль, бути запрошеною до участі в лютневій конференції ХГУ «НУА». Кожна тема, яка розглядається, це сучасність, научність, прогресивність…Це спілкування з фахівцями, науковцями, а що – найважливіше – однодумцями. Натхнення всій команді Народної української академії.

Посохов С. І., д-р іст. наук, проф., завкафедри історіографії, джерелознавства та археології ХНУ  імені В. Н. Каразіна:

Шановні колеги!
Щиро дякую за можливість взяти участь у науковій конференції, яка присвячена такій важливій темі. Із задоволенням та з увагою слухав метра академіка В.С. Бакірова та інших доповідачів. Почув чимало цікавих спостережень та висновків. Підтримую думку про необхідність шукати нові шляхи розвитку вищої школи та об'єднання зусиль освітян задля збереження потенціалу Харківського вузівського центру. Сподіваюся, що Народна українська академія й надалі продовжить цю усталену традицію організації  представницьких форумів для обговорення актуальних проблем вищої освіти України.

Собченко Т. М., д-р пед. наук, доц. кафедри освітології та інноваційної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди:

Народна українська академія вже 21 рік поспіль є організатором проведення Міжнародних науково-практичних конференцій. В умовах сьогоднішніх реалій, суцільної невизначеності, а також загрози втрачання статусу студентської столиці України, цьогорічна конференція «Привабливість навчального закладу: складові та тренди» була на часі актуальною та затребуваною. Ґрунтовні, глибокі наукові доробки сучасних вітчизняних та зарубіжних учених спрямовані на вирішення важливих питань, зокрема, у вищій освіті, потребують ретельного аналізу для визначення подальших перспектив ефективного розвитку вітчизняних вишів.

Степанець І. О., канд. пед. наук, проф., проректор з наукової роботи Харківської гуманітарно-педагогічної академії:

Завжди приємно і корисно долучитися до широкої і предметної дискусії з найрізноманітніших питань, що турбують освітянський загал України. Окрема вдячність організаторам одного з найбільш якісних і продуктивних наукових форумів за можливість почути експертну думку знаних науковців національних закладів освіти та провідних учених світу.

Як завжди глибокий і змістовний аналіз освітянських проблем та значимі висновки, що підвищують якість педагогічної практики.

З вдячністю та найкращими побажаннями, колектив КЗ «ХГПА».

 Шевченко І. С., д-р філол. наук, проф., завкафедри іноземних мов ХНУ імені В. Н. Каразіна:

Спасибо! Было невероятно интересно и очень полезно.

 Берест К., аспірант кафедри економіки та права ХГУ «НУА»:

Зацікавили незаформалізовані спроби віднайти способи й шляхи підвищення інтересу до ЗВО та навчального процесу загалом. У контексті сьогоденних загальних і регіональних проблем вищої освіти й питань підвищення привабливості навчальних закладів прозвучали й цікаві думки про альтернативні способи здобуття освіти (гейміфікація навчання, наприклад). Нові підходи до організації навчання будуть обов'язково помічені молоддю й можуть стати одною з конкурентних переваг навчального закладу.

Окремо слід відзначити високий рівень організації конференції.

Контакти

Юридична адреса:

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
Вул. Лермонтовська, 27
м Харків, Україна, 61024

Факс: +38(057)-704-10-70

Офіційна електронна адреса: rector.hgu.nua@ukr.net

Приймальня ректора:

+38 (095) -819-41-48

Приймальна комісія:

+38(095)-819-41-48 (Viber, Telegram)

+38 (057) -704-10-37

факультет "Бізнес-управління":

+38(050)-768-23-40

факультет "Референт-перекладач":

+38(099)-006-34-56

факультет "Соціальний менеджмент" :

+38(050)-978-41-74(через Telegram)

факультет післядипломної освіти (друга вища освіта):

+38(050)-632-60-60

 

Директор ліцею:

+38(096)-493-79-96

Директор ДШРР:

+38(050)-937-52-58

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram