В академії досить спекотно. Ввечері на центральному вході градусник постійно показує + 35 -36 С. Але робота із підготовки до нового навчального триває без перерв на вихідні.
З напругою працює приймальна комісія: йде фіксація електронних заяв від вступників та оформлення документів.
Але, все ж, на передньому краї – ремонтні роботи. Капітальні та поточні, масштабні та локальні. Різні. Але їх багато. Саме для того, щоб новий навчальний «приніс» задоволення і радість, щоб було комфортно і зручно у аудиторіях та класах.
Дивіться самі:
![Подготовка к учебному году](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/1-6.jpg)
![Подготовка к учебному году](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/2-5.jpg)
![Подготовка к учебному году](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/3-2.jpg)
![Подготовка к учебному году](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/4.jpg)
![Подготовка к учебному году](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/5.jpg)
![Подготовка к учебному году](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/6.jpg)
![Подготовка к учебному году](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/07/7-1.jpg)