«Українська вагова компанія» традиційно приймає у себе учасників Школи підприємництва. Цього року до них приєдналися студенти 1 курсу факультету «Бізнес-управління».
Директор та засновник компанії Іван Мовчан, який є випускником академії, показав унікальне для України виробництво вантажних ваг. Розмова вийшла змістовною: як і з чого починати свій бізнес, про ризики, соціальну відповідальність бізнесу та багато іншого.
![Школа предпринимательства](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/11/0d21f505-b6cd-4628-901c-7d407337e916-e1636617979709.jpg)
![](https://nua.kharkov.ua/wp-content/uploads/2021/11/b962018e-1383-4f23-bd39-e754d58bb731.jpg)